O CETI
USŁUGI
CENNIK
ZAMÓWIENIA
REFERENCJE
KONTAKT
KONFIGURACJA
WEBMAIL
ADMINISTRACJA
CETI FAQ
ZAPŁAĆ KARTĄ
STATYSTYKI
KOMUNIKATY
OFERTA PRACY
MAPA SERWISU

INSTALATOR/SERWISANT SIECI

Nr ref. 01S/21

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie:
    • budowy sieci FTTH,
    • budowy sieci LAN/WAN,
    • spawania swiatłowodów (możliwość odbycia szkolenia)
    • przeprowadzania pomiarów reflektometrycznych (możliwość odbycia szkolenia),
    • weryfikacji działania sieci światłowodowych i usuwania usterek,
    • wykonywania podłączeń abonenckich,
    • czytania dokumentacji projektowej,
    • konfiguracji i instalacji routerów, AP
    • podstawowej konfiguracji systemów Windows/Linux,
  • wiedza na temat budowy sprzętu komputerowego oraz infrastruktury teletechnicznej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami montażowymi,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • dokładność, rzetelność, sumienność, słowność, lojalność

Obowiązki:

  • instalacja sieci swiatłowodowych,
  • instalacja sieci LAN/WAN,
  • instalacja, konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych,
  • obsługa zgłoszeń i awarii

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze (umowa o pracę),
  • telefon służbowy,
  • możliwość rozwoju dzięki systemowi szkoleń,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

ADMINISTRATOR LINUX i SIECI

Nr ref. 01A/21

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie administracji systemem Linux,
  • znajomość konfiguracji serwerów Apache, Nginx, Postfix, MySQL,
  • wiedza w zakresie działania sieci i protokołów TCP/IP,
  • umiejętność konfiguracji przełączników, routerów i urządzeń sieciowych,
  • znajomość budowy sieci LAN i infrastruktury serwerowej,
  • znajomość podstawowej konfiguracji systemu Windows, MacOS,
  • umiejętność konfiguracji i działania klientów poczty elektronicznej,
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym działaniem serwerów,
  • administracja serwerami,
  • obsługa zgłoszeń i awarii,
  • modernizacja i rozbudowa infrastruktury datacenter,

Oferujemy:

Osoby zainteresowane pracą na wyżej wymienionym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres , wpisując w temacie nr referencyjny.
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. nr 133, poz. 883).